www.modernitovarna.com
Steute

steute na veletrhu Powtech

Nové solenoidové spínače pro Ex prostředí

steute na veletrhu Powtech
 Na veletrhu Powtech 2019 představí divize steute Extreme nové solenoidové spínače do plynového a prašného výbušného prostředí. Mezi vlastnosti bezpečnostního spínače Ex STM 298-3GD patří velmi kompaktní a štíhlý design, který je vhodný pro montáž na mechanicky navržené profilové systémy a v úzkých instalacích.

Hliníkový kryt obsahuje robustní spínací systém, který hlídá, aby se bezpečnostní dveře pevně zavřely. Může být dosaženo velmi vysoké uzamykatelné síly (až 3000 N pro přímé a posuvné pohony). Díky tomu je obsluha stroje spolehlivě chráněna před otevřením bezpečnostních dvěří v průběhu pohybu stroje.

Nové solenoidové spínače jsou extrémně všetranné a to především z důvodu, že komunikují s řadou pohonů (přímých, úhlových a posuvných) a také proto, že poloha hlavy pohonu může být fázována v 90° intervalech. Uživatelé mají také možnost volby týkající se přepínacích vložek: rozsah zahrnuje různé NO / NC varianty.

Kromě toho je Ex STM 298-3GD vhodný pro aplikace s vysokou spínací frekvencí a v nepříznivých prostředích vyžadujících třídu ochrany do IP 67.

V souladu se směrnicemi ATEX je Ex STM 298-3GD schválen pro plynové zóny Ex 2 a prachové zóny Ex 22. Typické aplikace pro prachové výbušné varianty, které budou poprvé představeny na veletrhu Powtech, zahrnují bezpečné zamykání ochranných dveří integrovaných do výrobních, plnicích nebo balicích strojů pro prachové produkty.

steute na veletrhu Powtech, hala 1, stánek 327

  Vyžádejte si více informací…

LinkedIn
Pinterest

Připojte se k více než 15 000 sledujícím IMP