www.modernitovarna.com
INTERROLL

Interroll rozšířil svůj závod v Baalu

Sant'Antonino, Švýcarsko/Baal, Německo. Interroll položil základy pro významné rozšíření sortimentu svých produktů vyráběných v závodě v německém Baal-Hückelhovenu poblíž Düsseldorfu tím, že zakoupil sousední pozemek. Na pozemku stojí průmyslová budova, která má podlahovou plochu téměř 13 000 metrů čtverečních. Již v roce 2022 představí Interroll novou platformu pro hygienické zpracování potravin a logistiku, jejíž díly bude vyrábět právě v tomto závodě. V příštích letech bude Interroll sortiment této platformy postupně rozšiřovat.„Rozšíření zvětší naši výrobní plochu v areálu přibližně o 40 %. Nové prostory budou připraveny k provozu ve třetím čtvrtletí roku 2022. Tímto způsobem vytváříme podmínky pro zavedení inovativních dopravníkových řešení, která jsou speciálně určena pro použití v hygienicky náročných prostředích, jako je zpracování potravin,“ říká Hauke Tiedemann, vedoucí globálního centra excelentnosti pro bubnové motory v Baalu. „To umožňuje našim zákazníkům v této důležité oblasti dále zvyšovat produktivitu a současně zlepšovat hygienu při manipulaci s materiálem.“

V uplynulých letech již společnost Interroll investovala do areálu Baal-Hückelhoven postupně přibližně 20 milionů eur. Sídlí zde také Vývojové centrum pro inovační projekty (IPDC) celé skupiny Interroll a školicí centrum Interroll Academy, které je odpovědné za interní a externí vzdělávací aktivity. V Baalu nyní pracuje přibližně 240 zaměstnanců firmy Interroll. Očekává se, že nejpozději do roku 2025 se závod dále rozšíří a posílí odborné zázemí pro zákazníky v potravinářském průmyslu. S tím souvisí potřeba obsadit dalších přibližně 60 pracovních míst.

„Investicí do jednoho z našich nejdůležitějších závodů opět potvrzujeme náš dlouhodobý růstový kurz, kterým budeme v následujících letech nadále uspokojovat poptávku našich zákazníků po stávajících i nových řešeních. V rámci této růstové strategie např. byly nedávno uvedeny do provozu nové závody v Heilbronnu a Heidelbergu v Německu a v Georgii ve Spojených státech. Kromě toho bude v příštím roce otevřen nový závod v Číně,“ říká Jens Strüwing, výkonný viceprezident pro produkty a technologie a člen vedení skupiny Interroll Group.


Interroll rozšířil svůj závod v Baalu
Společnost Interroll získala novou nemovitost v sousedství svého závodu v Baalu, aby zde v blízké budoucnosti rozšířila své výrobní aktivity.


  Vyžádejte si více informací…

LinkedIn
Pinterest

Připojte se k více než 15 000 sledujícím IMP