www.modernitovarna.com
Moxa

Společnost Moxa se jako platinový člen připojila ke spolku OpenChain Project podporujícímu principy open source

Spolek OpenChain Project, iniciativa sdružení Linux Foundation, jehož cílem je zajistit shodu s principy open source, dnes oznámil, že se k němu jako platinový člen připojila firma Moxa Inc. Společnost Moxa, přední dodavatel řešení pro propojení průmyslových zařízení edge s cloudem a výpočetní techniky pro prostředí průmyslového internetu věcí (IIoT), tím prokazuje své úsilí prosazovat shodu s principy open source, která je vhodným nástrojem pro vytváření pokročilých průmyslových sítí a komunikačních aplikací pro IIoT.

Společnost Moxa se jako platinový člen připojila ke spolku OpenChain Project podporujícímu principy open source
Cílem spolku OpenChain Project je posilovat důvěru v open-source software zjednodušením licencí open source a zvýšením jejich konzistence v celém dodavatelském řetězci. OpenChain Specificatiuon definují inflexní body v podnikatelském vývojovém diagramu, kde by měla být shoda v oblasti procesů, pravidel nebo školení, aby se minimalizoval potenciál chyb a maximalizovala efektivita přinášení řešení na trh. OpenChain Specification je spoecifikace připravovaná pro předložení organizaci ISO, aby se vyvinula z de facto standardu do formální normy.

„Společnost Moxa zapojením do spolku OpenChain Project demonstruje svůj závazek podporovat standardizaci v oblasti shody s principy open source,“ řekl Andy Cheng, prezident divize pro strategické podnikání společnosti Moxa. „Moxa je silným podporovatelem sdružení Linux Foundation v některých důležitých projektech, jako např. projekt občanské infrastruktury (CIP – Civil Infrastructure Project) pro dlouhodobou podporu distribuce Linuxu. Těšíme se na těsnou spolupráci s komunitou OpenChain při práci na standardech pro shodu s principy open source v průmyslu.“

Moxa bude jako platinový člen první tchajvanskou společností, která se bude účastnit vedení spolku OpenChain Project a rozšiřovat dosah projektu do různých průmyslových odvětví. Do činnosti spolku se jako platinoví členové přihlásili již mnohé přední průmyslové firmy, jako ARM Holdings, Bosch, Cisco, Comcast, Facebook, Fujitsu, Google, Hitachi, Microsoft, Panasonic, Qualcomm, Siemens, Sony, Toshiba, Toyota, Uber a Western Digital.

„Spolupracujeme s firmou Moxa již delší dobu a Moxa se aktivně účastnila činnosti komunity OpenChain v rozhodující fázi jejího růstu v uplynulých dvou letech,“ řekl Shane Coughlan, generální ředitel spolku OpenChain. „Naše dnešní oznámení podtrhuje závazek dále prohlubovat spolupráci a porozumění ve všech oblastech. Protože v roce 2020 máme velkou příležitost vybudovat pro zajištění úžasné shody s principy open source neuvěřitelné mosty ve světě mluvícím standardní čínštinou, věřím, že Moxa je klíčový příhodný partner, který nám pomůže dosáhnout tohoto cíle.“

  Vyžádejte si více informací…

LinkedIn
Pinterest

Připojte se k více než 15 000 sledujícím IMP