www.modernitovarna.com
Alfa Laval News

Aplikační a inovační centrum Alfa Laval zvyšuje produktivitu

Nechte si v Aplikačním a inovačním centru Alfa Laval pro manipulaci s kapalinami provést zkoušky v téměř reálných provozních podmínkách, abyste zjistili, jak dosáhnout nejlepších výsledků.

Aplikační a inovační centrum Alfa Laval zvyšuje produktivitu

Chcete optimalizovat své výrobní procesy pomocí nejlepších komponent? Nebo přizpůsobit nové složení či novou aplikaci a zároveň zvýšit výrobu?

Dosáhněte špičkového výkonu
Přední výrobce nealkoholických nápojů, který čelil časové tísni při výstavbě, požádal společnost Alfa Laval o výběr zařízení pro novou linku na míchání. Po analýze složení sirupu citlivého na střih a testování míchacího zařízení v reálných provozních podmínkách naši odborníci zjistili, že rotační tryskový mixér Alfa Laval Jet Mixer poskytuje ve srovnání s běžnými mixéry vynikající výkon.

Zkrácení doby míchání o více než 80 %
Instalace správného zařízení zajistí delší provozuschopnost, vyšší produktivitu a výnosy a trvalé úspory nákladů. Aplikační a inovační centrum zjistilo, že rotační tryskový mixér zkrátil dobu míchání z 20 minut při použití jejich konvenčních míchadel na pouhé dvě minuty a zároveň zajistil strukturální neporušenost receptury.

"Použití správného zařízení a komponentů zvyšuje produktivitu, snižuje náklady a zlepšuje úroveň udržitelnosti," říká Murat Boztepe, globální manažer pro nápojový průmysl ze společnosti Alfa Laval.

Proč provádět zkoušky v Aplikačním a inovačním centru?

  • Získejte důkaz výkonu s ověřenými výsledky testů
  • Zvyšte efektivitu procesu a výtěžnost výběrem správných komponent od samého začátku
  • Snižte náklady na kapitálové investice, inženýrské sítě a čisticí média
  • Zvyšte bezpečnost výrobků

Vyšší úroveň
Poradenství odborníků z Aplikačního a inovačního centra Alfa Laval vám pomůže rychle se přizpůsobit zvýšené poptávce nebo měnícím se potřebám - bez ohledu na aplikaci nebo odvětví. Přihlaste se k bezplatné zkušební verzi a zvyšte výkonnost procesů a zároveň zajistěte bezpečnost a kvalitu výrobků.

Zajímá vás to? Objednejte si konzultaci v Aplikačním a inovačním centru Alfa Laval: https://www.alfalaval.com/industries/food-dairy-beverage/applicationkolding/

www.alfalaval.com

  Vyžádejte si více informací…

LinkedIn
Pinterest

Připojte se k více než 15 000 sledujícím IMP