www.modernitovarna.com
Seco Tools

Zvyšte svou všestrannost a snižujte náklady se systémem rychlovyměnitelných frézovacích hlaviček Seco X-Head

Seco představuje nový modulární systém rychlovyměnitelných frézovacích hlaviček X-Head, jenž vyniká všestranností a vysokou užitnou hodnotou. Pomocí tohoto systému lze snadno střídat různé geometrie a tvary karbidových hlaviček, což přináší optimalizaci operací frézování, snížení výrobních nákladů i redukci sortimentu potřebných nástrojů.


Rychlá a snadná výměna nástroje pomocí jediného montážního klíče
Frézovací hlavičky je možné osadit na řadu stopek různých délek, což podstatně zvyšuje všestrannost. Lze tak pracovat s krátkým i dlouhým dosahem a různými délkami vyložení. Výměna hlavičky spočívá v pouhém pootočení klíčem. To eliminuje nutnost vyjímat kvůli výměně frézy celý nástroj z upínače. Bezpečné a spolehlivé spojení hlavičky a stopky s opakovatelnou přesností výměny 50 mikronů eliminuje nutnost přeseřizování délky nástroje.

Jeden nástroj ofrézuje vše
Podle Garyho Meyerse, produktového manažera oddělení Solid Milling, musí provozy často zakoupit několik různých fréz a upínačů, aby byly schopné na jednom stroji opracovávat různé prvky na obrobcích, což zvyšuje náklady každého projektu. „Systém rychlovyměnitelných frézovacích hlaviček Seco X-Head lze přizpůsobit různým požadavkům obrábění pomocí řady geometrií a tvarů – bez nutnosti pořízení dalšího vybavení.“

Díky 194 typům dostupných řezných hlaviček lze pracovat s různými kombinacemi, jež jsou vhodné pro různé úlohy. Stejně tak lze vybírat mezi specifickými či všestranně výkonnými a univerzálními typy geometrií. K dispozici je sortiment hlaviček a stopek v metrickém i palcovém provedení.

O funkcích a specifikacích nového systému Seco X-Head s vyměnitelnými frézovacími hlavičkami zjistíte více na stránkách www.secotools.com.


Zvyšte svou všestrannost a snižujte náklady se systémem rychlovyměnitelných frézovacích hlaviček Seco X-Head
X-Head Quick-Change Milling Head System

  Vyžádejte si více informací…

LinkedIn
Pinterest

Připojte se k více než 155 000 sledujícím IMP