www.modernitovarna.com
Alfalaval News

Jak ušetřit 71 % nákladů na vodu díky upgradu ThinkTop V70

Ušetřete 71 % nákladů na vodu díky modernizaci jedné řídící jednotky ventilu z celkových čtyř.

Jak ušetřit 71 % nákladů na vodu díky upgradu ThinkTop V70

Chcete zvýšit výnosy? Zajistit hygienickou bezpečnost? Snížit provozní náklady? Dosáhnout svých cílů v oblasti udržitelnosti?
Nechte odborníky z aplikačního a inovačního centra Alfa Laval Fluid Handling vyřešit výzvy, kterým čelíte. Přesně to udělal přední světový pivovar, aby zjistil, jak nejlépe snížit náklady na vodu při čištění dvousedlových ventilů. Nezáleží na oboru ani na výzvě, naši odborníci pro Vás mohou navrhnout inovativní řešení vhodné pro daný účel.

Chcete posunout svou výrobu na vyšší úroveň? Kontaktujte nás ještě dnes: https://www.alfalaval.com/industries/food-dairy-beverage/applicationkolding/

Výsledky testů - více než 71% úspora vody
Modernizace všech řídicích hlavic na sestavě dvousedlových ventilů není vždy optimálním přístupem ke zvýšení výkonnosti procesu, zejména v průmyslových odvětvích s méně častými požadavky na čištění.

Alespoň to zjistili naši odborníci z Centra aplikací a inovací při zkoumání rozumné strategie modernizace pro pivovar. Naši odborníci testovali tři scénáře s použitím sestavy identické s tou, kterou pivovar disponuje.

Optimální řešení? Modernizace jedné ze čtyř řídicích jednotek ventilů byla zdaleka nejatraktivnějším řešením ve srovnání s modernizací všech.

„Kompletní modernizace není vždy nejlepším přístupem. Někdy trocha vynalézavosti udělá hodně," říká Mario Kurilic, technický manažer prodeje, Food & Water, Alfa Laval. A pokračuje: "Použití jedné hlavice ThinkTop V70 k ovládání čtyř pohonů ventilů přineslo 71% úsporu vody a vyžádalo si menší investice než výměna všech řídících hlavic."

Klikněte zde a podívejte se, jak test dopadl

Rychlejší čištění ventilů, rychlejší návratnost investice
ThinkTop V70 s funkcí rázového čištění sedla účinně čistí sedlo ventilu mnohem rychleji a spotřebuje méně vody než současný čisticí systém pivovaru.

To umožňuje dosáhnout návratnosti za méně než rok, v závislosti na požadavcích na čištění, četnosti a struktuře nákladů.

Prozkoumejte systém Alfa Laval ThinkTop V70: https://www.alfalaval.cz/produkty/doprava-kapalin/automatizace/ridici-a-kontrolni-jednotky/thinktop/

www.alfalaval.cz

  Vyžádejte si více informací…

LinkedIn
Pinterest

Připojte se k více než 15 000 sledujícím IMP