www.modernitovarna.com
Pilz News

READY, SET, GO: DÍKY BEZPEČNOSTNÍMU LASEROVÉMU SKENERU PSENSCAN JSOU MOBILNÍ APLIKACE PRODUKTIVNĚJŠÍ!

Bezpečnostní laserový skener PSENscan lze využít nejen pro zabezpečení transportních systémů bez řidiče, ale přináší do průmyslového prostředí a intralogistiky celou řadu dalších výhod.

READY, SET, GO: DÍKY BEZPEČNOSTNÍMU LASEROVÉMU SKENERU PSENSCAN JSOU MOBILNÍ APLIKACE PRODUKTIVNĚJŠÍ!

PSENscan znamená přesnou polohu a úsporu času při opětovném spuštění

Pro přesné navigování ve stanicích načítá bezpečnostní laserový skener hodnoty intenzity a vzdálenosti. Pokud by informace o vzdálenostech nebyly dostačující, lze pro navigaci použít reflektory. To umožňuje přesné určení polohy, například při navádění transportního vozidla bez řidiče při předávání materiálu. Tím se ještě zvýší kvalita výroby a produktivita.

PSENscan může podle potřeby přecházet do režimu Stand-by. Výhody se projeví zejména u transportních systémů bez řidiče, protože stroje je nyní možné rychleji znovu spouštět. Díky snížené spotřebě el.energie v režimu stand-by ušetříte náklady. Ve spojení s novou automatickou funkcí automatického resetu je navíc možné časově úsporné opětovné spuštění. PSENscan kromě toho generuje seznamy poruch: Seznamy se nyní zobrazují na lokálních přístrojích, a to umožňuje rychlejší diagnostiku a plynulejší opětovné zahájení provozu.

Dynamická ochranná pole laserového skeneru jsou velmi přizpůsobivá

Přejete si, aby Váš transportní systém bez řidiče fungoval spolehlivě a bezpečně? Bezpečnostní laserový skener provádí nejen dynamickou navigaci, ale i bezpečné monitorování – vše při maximální produktivitě. PSENscan nabízí maximální bezpečnost i při proměnlivých rychlostech transportních systémů bez řidiče. Ochranná pole PSENscan se dynamicky přizpůsobí různým rychlostem transportních systémů bez řidiče. Výsledkem je, že objíždění překážek je přesnější. Přesnější navigace a možnost přizpůsobení konkrétní rychlosti pomáhají uživatelům transportních systémů bez řidiče zvyšovat produktivitu a tím i efektivnost výrobních zařízení. Moduly ROS Vám umožní integrovat bezpečnostní laserový skener do prostředí Vašeho zařízení snadno a rychle.

www.pilz.com

  Vyžádejte si více informací…

LinkedIn
Pinterest

Připojte se k více než 15 000 sledujícím IMP